Narzędzie IoMET

Narzędzie IoMET

Siłą koncepcji Aktywnego Odżywiania Komórkowego jest powrót do źródła dysfunkcji, do komórki.

Nasz organizm składa się z około 10 000 do 30 000 miliardów komórek, których optymalne funkcjonowanie jest zależne od podaży niezbędnych mikroelementów (pierwiastków śladowych, witamin, dobrych kwasów tłuszczowych itp.), tzw.„cząsteczek życia”.

Obecnie często występują niedobory tych składników odżywczych, co może prowadzić do zaburzeń czynnościowych.

Tysiące obserwacji pacjentów przeprowadzonych przez setki terapeutów specjalizujących się w mikroodżywianiu pozwoliło, z uwzględnieniem kapitału genetycznego, środowiska, diety i stylu życia każdego z badanych, zidentyfikować 7 stref C, H , A, N, B, I, O, odpowiadających różnym profilom bioodżywczym.

IoMET

IoMET®, wyjątkowe innowacyjne narzędzie firmy NUTERGIA, to spersonalizowany, szczegółowy i kompleksowy kwestionariusz. Pozwala za pomocą programu komputerowego ujawnić zakłócenia w 7 różnych strefach C,H,A,N,B,I,O i wykryć „słabe ogniwo”, źródło zaobserwowanych zaburzeń. Innymi słowy, pozwala to na zidentyfikowanie i zrozumienie przyczyny zakłóceń równowagi.

7 stref bioodżywczych przedstawionych jest w wartościach procentowych, najwyższy wynik wskazuje na najbardziej niezrównoważoną strefę.

Stefa dominująca

Spersonalizowane wsparcie

Analiza tego profilu pozwala terapeucie:

  • zaoferować spersonalizowaną suplementację składników odżywczych, dostosowaną do indywidualnych potrzeb.
  • dostarczyć powiązanych porad żywieniowych.

NUTERGIA oferuje pełną i zindywidualizowaną opiekę podczas całego procesu. Po wypełnieniu profilu bioodżywczego IoMET, można skorzystać z osobistej przestrzeni na www.iomet.fr, gdzie znajdziesz spersonalizowane zalecenia (dieta, przepisy kulinarne, wskazówki dla poprawy stylu życia).

Zalety progamu IoMET

  • Szybka i innowacyjna ocena bilansu bioodżywczego.
  • Spersonalizowana « terapia » wysokiej jakości produktami NUTERGIA.
  • Wsparcie terapeuty przeszkolonego w zakresie Aktywnego Odżywiania Komórkowego.
  • Synergia między suplementacją a zaleceniami żywieniowymi.

JESTEŚ ZAINTERESOWANY BILANSEM IOMET?

Czy chcesz uzyskać kontakt do specjalisty przeszkolonego w zakresie Aktywnego Odżywiania Komórkowego i interpretacji bilansów IoMET?

Skontaktuj się z nami: 22 720 64 97.